درباره ما

شرکت پیشگامان صنعت و بذر با بیش از ۳۵ سال سابقه، فعالیت خود را با واردات در زمینه بذور هیبرید زراعی ،سبزی و صیفی و علوفه ای آغاز کرده است.
سپس برای بهبود عملکرد و تغذیه گیاهی به واردات کود های شیمیایی و آلی ، پودری و مایع با فرمولاسیون نوین اقدام نموده است و امروزه با هدف ارتقاءِ سطح تخصصی کشاورزی و آورده های نوین در امر بذور پیوندی و با بهره گیری از خلاقیت و نو آوری تصمیم بر ایجاد تحولی مثبت در این زمینه را دارد

دفتر کار پیشگامان

اعضای کلیدی شرکت

آقای علی باقری

مدیر عامل

dipl. Arch ETH/SIA

آقای علی رضایی

معاونت

dipl. Arch ETH/SIA

خانم سلطانی

رییس دفتر

dipl. Arch ETH/SIA

خانوم البرزی

رییس هیئت مدیره

تست

آقای محمدی

حسابدار

dipl. Arch ETH/SIA

آنچه مشتری های ما می گوید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ
آقای بیگی
مدیرعامل
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ
آقای مروتی
مدیر مالی
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ
آقای فراهانی
مدیر فناوری اطلاعات

اهداف

این شرکت در راستای گسترش ، پیشبرد و ارتقای دانش کشاورزی، پرورش نیرو های متخصص، بهبود بخشیدن به امور پژوهشی و مزارع آزمایشی، بهبود فناوری های مرتبط با دانش کشاورزی، برنامه ریزی و استفاده از تجارب کشور های مختلف و پیاده سازی آنها در زمینه افزایش بهره وری در بخش کشاورزی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با ارائه محصولات با کیفیت از برند های معتبر و شناخته شده در سراسر دنیا و همچنین کمک به بهبود فاکتورهای اساسی و افزایش عملکرد در بخش توسعه پایدار میکوشد.

:صنعت ما = دامنه فعالیت های شرکت

 • :بذور هیبرید سبزی و صیفی
 • :بذور هیبرید زراعی
 • :بذور هیبرید علوفه ای
 • :بذور چمن با ترکیبات متفاوت
 • :بذور هیبرید پیوندی
 • :انواع کودهای شیمیایی پودری
 • :انواع کودهای شیمیایی مایع
 • :بهبود دهنده رشد آلی مایع – اسید آمینه
 • :بهبود دهنده رشد آلی مایع – جلبک دریایی
 • :ترکیب آلی بهساز خاک مایع
 • :اصلاح کننده خاک های شور
 • :انواع محرک های زیستی

:آینده ما = استراتژی و رویکردها

تاریخچه

امنیت غذایی خواستار توسعه فن آوری های جدید برای افزایش تولید محصولات کشاورزی امن و پرطرفدار در زمین های زراعی محدود است . استراتژی شرکت پیشگامان صنعت و بذر، به عنوان عضو جامعه کشاورزی در کشور، بر دستیابی به اهداف خاص جهت امنیت غذایی تمرکز دارد.  استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با ارائه محصولات با کیفیت از برندهای معتبر و شناخته شده در سراسر دنیا که فاکتورهای اساسی در افزایش عملکرد در بخش توسعه پایدار هستند و  رویکرد حفظ منابع، بیانگر مسیر ما برای رسیدن به موفقیت روزافزون است. به همین علت این شرکت برای تقویت این عملکرد با گسترش منابع ژنتیک و تکنولوژی ها فرصت های جدیدی را برای غلبه بر محدودیت ها فراهم می کند. برنامه ریزی، حمایت فنی و استفاده از تجارب کشورهای مختلف و پیاده سازی این رویکردها در زمینه افزایش بهره وری در بخش کشاورزی و اجرای آن مطابق شرایط کشور در راستای منفعت جامعه کشاورزی و در مقیاس بزرگتر امنیت غذایی .بزرگترین هدف این شرکت می باشد
مدیریت شرکت پیشگامان صنعت و بذر بیش از دو دهه در زمینه کشاورزی فعال بوده و سپس در سال 1380 با  تاسیس این شرکت به صورت رسمی فعالیت خود پیرامون واردات نهاده های کشاورزی را آغاز نموده و با تلاش مستمر و پویا و با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا در این عرصه، هم اکنون در زمره شرکت های برتر شناخته می شود. ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده که، به صورت پویا و نظامند و با بهره گیری از خلاقیت و نوآوری برای ایجاد تحولی مثبت در این زمینه با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود در راستای تحقق اهداف گام بردارد. شرکت پیشگامان در حال حاضر به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه واردات نهاده های کشاورزی از جمله بذور و انواع کودهای تغذیه ای در یک تراز پیشرو مشغول به فعالیت است . روند حرکت آن بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نهاده شده که با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک، یکسان و هماهنگ پیگیری شوند. این شرکت فعالیت خود را با واردات در زمینه بذور هیبرید زراعی، سبزی و صیفی و علوفه ای از سراسر دنیا و همکاری با بهترین برندها آغاز کرده است. سپس برای بهبود عملکرد و تغذیه گیاهی به واردات کود شیمیایی و آلی، پودری و مایع با فرمولاسیون نوین از شرکت Cultifort اسپانیا در سال 1395 اقدام نموده است و با اهداف افزایش سطح تنوع محصول در این زمینه به واردات کودهای شرکت Lebosol آلمان در سال 1397 پرداخت. از سال 1397 با هدف ارتقاء سطح تخصصی کشاورزی و آورده های نوین در امر بذور پیوندی فعال بوده است و هم اکنون نیز برای پیشبرد اهداف جامعه کشاورزی به پیگیری رویکردهای جدید و افزایش سطح تنوع محصولات و نهاده ها با توجه به نیازها می پردازد.

ارتباط با ما